Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Nga Elbasani dhe Shkodra, dhjetëra efektivë policie vijnë në Tiranë pak orë para finales së madhe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Forca të shumta policie janë mobilizuar për mbarëvajtjen e Finales së Conferenca League mes Romës dhe Fejnordit, e cila do të luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.

2500 efektivë do të jenë në gatishmëri këtë mbrëmje, ndërsa në mbështetje të policisë së kryeqytetit, mësohet se kanë ardhur forca edhe nga Elbasani dhe Shkodra.

albsig

spring

Një autobus me rreth 50 efektivë dhe tre grupe të “Shqiponjave” kanë ardhur nga Elbasani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img