Hapësire reklamuese

Live Updates

E PLOTË/ Çfarë thanë Rama dhe Meloni në Lezhë

Çfarë do të gjeni në brendësi

Kryeministrat Edi Rama dhe Giorgia Meloni kanë parë nga afër ecurinë e punimeve në kampin e emigrantëve në Shëngjin, i cili në fakt ka përfunduar dhe është gati, si dhe atë në Gjadër. Strukturat do të jenë të dyja gati në 1 Gusht.

10 Postime
2 JAVE ME PARE

"Badigardët e tu po më dhunojnë", deputeti italian përplaset me Melonin në Gjadër: Po bën fushatë elektorale

Nga Newsbomb

Pamje nga përplasja midis kryeministres, Georgia Meloni dhe deputetit italian Kryeministrja e Italisë, Georgia Meloni është përbal...

2 JAVE ME PARE

Shëngjini dhe Gjadri hapen më 1 Gusht, Italia do të sjellë 1000 emigrantët e parë

Nga Newsbomb

Pamje nga kampi i Shengjinit ne Lezhe Kampet e Shëngjinit dhe Gjadrit në Lezhë do të jenë operacionale nga data 1 Gusht 2024, p&eu...

2 JAVE ME PARE

“S’do i hedhim në det”, Rama tregon se çfarë do ndodhë me emigrantët që do të refuzohen nga Italia

Nga Newsbomb

Edi Rama Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një konferencë të përbashkët më homologen, Georgia Meloni, teks...

2 JAVE ME PARE

Afganët mbeten në Lezhë, Rama: Amerika nuk i mori, po i mbajmë me lekët tona! Çdo të premte këtu vjen një avion

Nga Newsbomb

Kryeministri Edi Rama dhe homologia italiane, Georgia Meloni Kryeministri Edi Rama është takuar ditën e sotme me homogen italiane, Georgia M...

2 JAVE ME PARE

Kush e financoi "baltën" dhe çfarë fiton Shqipëria?! Meloni dhe Rama sqarojnë detaje nga marrëveshja për emigrantët

Nga Newsbomb

Edi Rama dhe Giorgia Meloni ne Shengjin e Gjader Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni ka deklaruar sot nga kampi i Shëngjinit në Lezh&eum...

2 JAVE ME PARE

Georgia Meloni përpiqet të qetësojë Ramën: Gazetarët italianë të sulmuan ty, por shënjestra isha unë

Nga Newsbomb

Meloni - Rama Kryeministrja e Italisë, Georgia Meloni i ka dalë në mbrojtje homologut Edi Rama, i cili kohët e fundit ka qenë n&eu...

2 JAVE ME PARE

"Shpirti më është trazuar", Edi Ramës nuk i del inati me italianët: Keni hedhur baltë për Shqipërinë, por ne jemi krenarë që ju mbështesim

Nga Newsbomb

Kryeministri Edi Rama flet nga Gjadri Kryeministrit Edi Rama duket se nuk i ka dalë inati me italianët, konkretisht gazetarët që erdh&e...

2 JAVE ME PARE

Rama ironizon gazetarët italianë krah Melonit: Gëzohem që jeni mirë, mafia shqiptare nuk ekziston

Nga Newsbomb

  Kryeministri Edi Rama e ka nisur me ironi fjalën e tij, krah homologes së tij, Georgia Meloni, për gazetarët italianë dhe i...

2 JAVE ME PARE

Rama pret Melonin në Gjadër, kryeministrja italiane niset me helikopter nga Rinasi

Nga Newsbomb

Eskorta e Rames ne Gjader Kryeministri Edi Rama ndodhet në Gjadër, ku do të presë kryeministren e Italisë Georgia Meloni. Meloni ...

2 JAVE ME PARE

Meloni vjen sot në Shqipëri, krah Ramës do të inspektojnë punimet për kampin e emigrantëve në Gjadër

Nga Newsbomb

FotoArkiv/ Edi Rama - Meloni Kryeministrja e Italisë, Giorgia Meloni, do të vizitojë sot Shqipërinë. Meloni vjen në Shqip&eum...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese