Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Conference League, efektivët e policisë së Kosovës nisen drejt Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për një mbarëvajtje të sigurt të situatës në finalen e madhe të Conference League, e cila do të luhet sot në orën 21:00 në stadiumin “Air Albania”, Policia e Kosovës do të niset për në Tiranë në ndihmë të policisë shqiptare.

Zëdhenësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka konfirmuar për “Express” se për këtë ndeshje do të jetë edhe ndihma e tyre për efektivët e Tiranës.

albsig

spring

“Referuar bashkëpunimit të ndërsjellët në mes të Policisë së Kosovës dhe Policisë së Shqipërisë, si dhe referuar ndeshjes sportive e cila pritet të mbahet sot, Policia e Kosovës do të dërgoj disa zyrtar policorë në Tiranë”, tha Kelani.

Po gjatë ditës së sotme, drejt kryeqytetit janë nisur efektivë nga Elbasani dhe Shkodra.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img