Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO e FRIKSHME: Momenti kur ekzekutohet me breshëri plumbash Bledar Birçaj në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në emisionin “Opinion” është publikuar sot në mbrëmje për herë të parë në media, video e frikshme e atentatit ndaj Bledar Birçajt në Vlorë, i cili ndodhi sot paradite te zona e quajtur “Bishti i Kalldrëmit”.

Siç shihet në video, një makinë Benz CLS ndalon në rrugë, ndërsa drejt vjen një makinë e zezë. Pass saj ishte BMW X5 ngjyrë gri të cilën po e drejtonte Bledar Birçaj.

Dy atentatorët kanë dalë nga BENZ-i dhe e kanë qëlluar me armë automatike, duke e lënë të vdekur në vend. Pasagjeri i mbijetuar del me vrap nga makina dhe largohet.

Lexo edhe: Pronari i “THE BOSS” që u ekzekutua në mes të Vlorës, Bledar Birçaj kishte një muaj që ishte kthyer nga SPANJA, Policia pyet pasagjerin që iku me vrap

Lexo edhe: Kush është 40-vjeçari i ekzekutuar në Vlorë, pronar i lokalit të njohur në Lungomare (Detajet)

Lexo edhe: Ekzekutim me kallashnikov në mes të Vlorës, “BMW X5” bëhet ‘shoshë’ nga plumbat (EMRI-DETAJE

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img