Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ekzekutim me kallashnikov në mes të Vlorës, “BMW X5” bëhet ‘shoshë’ nga plumbat (EMRI-DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është vrarë me armë zjarri ditën e sotme rreth orës 13:10 në qytetin e Vlorës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si “Bishti i Kalldrëmit”, ku persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri tip kallashnikov drejt një makine “BMW X5” me targa “AB797 CS”.

Mësohet se viktimë e atentatit ka mbetur Bledar Birçaj, rreth 40-vjeç. Sipas raportimeve paraprake, Birçaj është goditur nga 7 plumba, dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Birçaj është pronar i një lokali të njohur në “Lungomaren” e qytetit të Vlorës.

Policia thotë ka ngritur disa postblloqe dhe është vënë në ndjekie të një makine me të cilën dyshohet se udhëtojnë autorët.

“Në Vlorë në lagjen Hajro Çakerri është qëlluar me armë zjarri ne drejtim te nje automjeti. Per pasoje eshte plagosur nje shtetas.  Sherbimet e policise jane vene ne ndjekje te autorit”, njofton policia e Vlorës.

Në pamjet nga vendngjarja dallohen shenjat e plumbave në xhamat e makinës.

dfsdggrwe4g3eg3eg
sdfgdehderhehh

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img