Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

“Takimi i botës automotive”, Rama njofton eventin që do të mbahet tre ditë në qershor në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama jep lajmin se në qershor në Shqipëri do të organizohet organizohet takimi i shumëpritur i botës automotive.

Rama shkruan se ky takim do të zhvillohet në datat 17-18-19 Qershor dhe se do të jenë risitë e teknologjisë moderne e ditëve të sotme, deri tek nostalgjia ndër viteve të largëta.

“17-18-19 Qershor në Shqipëri organizohet takimi i shumëpritur i botës automotive🏍🛵🛺🚙🚘🚍Nga risitë e teknologjia moderne e ditëve të sotme, deri tek nostalgjia ndër viteve të largëta” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img