Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Në prag të sezonit turistik, Rama ndan foto “magjike” nga Saranda

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë disa foto nga qyteti i Sarandës, në prag të sezonit turistik.

Shefi i qevrisë ishte i parnishëm këtë të shtunë në konferencë ndërkombëtare “Drejt së ardhmes, qyteti im, shtëpia ime”, e cila u mbajt në Vlorë. 

albsig

spring

Ky takim u mbaj në kuadër të përgatitjeve të fushatës elektorale dhe organizimit të strukturave.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img