Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Me shpejtësi të madh, “Porsche”, humb kontrollin dhe përplaset me pemën, ndërron jetë reperi i njohur (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në Greqi, që i ka marrë jetën reperit të njohur Mad Clip.

Mediat greke bëjnë me dije se 34-vjeçari, kishte humbur kontrollin  e mjetit të tij, tip “Porsche” dhe u përplas me një pemë çfarë i shkaktoj edhe vdekjen e menjëhershme.

Peter Anastasopoulos , i njohur si Mad Clip, nga aksidenti i frikshëm u bllokua brenda automjetit dhe u deshën rreth dy orë që zjarrfikësit ta linin nxirnin.

Dyshohet se shpejtësia e madhe ka qenë shkaku i këtij aksidenti tragjik, që i mori jetën reperit. Mad Clip po kthehej në shtëpi, pas dasmës së një miku të tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img