Hapësire reklamuese

Live Updates

ZYRTARE/ Divorcohen Meta dhe Kryemadhi!

Çfarë do të gjeni në brendësi

Pas më shumë se 25 vitesh martesë, çifti Meta-Kryemadhi ka vendosur t'i drejtohet Gjykatës së Tiranës për zgjidhjen e saj. Sipas procedurës, sepse kërkesa është depozituar zyrtarisht, të dy duhet të paraqiten para togave të zeza për të shprehur mendimet e tyre.

6 Postime
3 JAVE ME PARE

“Nuk po ndahem për një grua tjetër”, Meta u kërkon falje tre fëmijëve

Nga Newsbomb

Ilir Meta Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, këtë të premte ka bërë një sqarim publik sa i përket...

3 JAVE ME PARE

“Grindjet na tronditën thellë marrëdhënien”, zbulohen shkaqet që çuan në divorc çiftin Meta-Kryemadhi

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, depozitoi ditën e djeshme, 20 qershor, kërk...

3 JAVE ME PARE

"Bombën" e Ilirit e mësoi nga televizori, reagon Monika Kryemadhi: Më thuaj çfarë të çoi te divorci?!

Nga Newsbomb

Fotoarkiv/ Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta Pas më shumë se 25 vitesh martesë çifti Kryemadhi-Meta i janë drejtuar Gjyaktës s...

3 JAVE ME PARE

FAKSIMILE/ "Jemi martuar që në 1998", zbardhet padia e Ilir Metës në gjykatë për ndarje nga Monika

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi Newsbomb.al ka pasqyruar më herët gjatë mbrëmjes së sotme deklaratën e ish-presid...

3 JAVE ME PARE

E BUJSHME/ Ilir Meta e thotë live në TV: Monika është ish-gruaja ime! Kam njoftuar dhe djalin për divorcin

Nga Newsbomb

FotoMontazh: Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta Ish-presidenti dhe kryetari i Partisë së Lirisë ka konfirmuar mbrëmjen e sotme zyrtarisht n...

3 JAVE ME PARE

Meta konfirmon divorcin me Monikën?! Gazetari: Sonte e kam në emision, lajmi do pushtojë mediat

Nga Newsbomb

FotoArkiv/ Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi Banorëve të Liqenit të Thatë në Tiranë u ka rënë në sy prej javë...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese