Hapësire reklamuese

Live Updates

E PLOTË! Altin Dumani “zbërthehet” para gazetarëve

Çfarë do të gjeni në brendësi

Kreu i Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Altin Dumani, këtë të hënë ka zhvilluar një takim informal me gazetarët ku dhe ka komentuar disa nga çështjet për të cilat organi i akuzës është duke vijuar hetimet dhe kanë qenë në qendër të vëmendjes. Dumani ka komentuar “çështjen Ahmetaj, “Partizanin” “21 Janarin” “Xibrakën”, si dhe vdekjen e Pal Trashajt, qytetarit që u vetëflijua.

6 Postime
6 DITE ME PARE

“Do të hetojmë 21 Janarin!” Deklarata e Altin Dumanit dhe çfarë vendosi Gjykata e Lartë (E PLOTË)

Nga Newsbomb

Fotomontazh/ Pamje nga 21 janari dhe Altin Dumani Kreu i Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Al...

6 DITE ME PARE

Kërkesa e Gazment Bardhit për dosjen “Xibraka”, kreu i SPAK e konfirmon: Kemi regjistruar procedim për këtë çështje

Nga Newsbomb

Olsi Rama hde Gazment Bardhi Në një takim të zhvilluar me gazetarët paraditen e kësaj të hëne, kreu i SPAK, Altin Dumani...

6 DITE ME PARE

Afera Partizani, Dumani zbulon hapin e radhës për Berishën: Së shpejti në Gjykatë!

Nga Newsbomb

Foto arkiv/ Sali Berisha Kreu i Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Altin Dumani, ka komentuar ...

6 DITE ME PARE

21 Janari, Dumani paralajmëron Berishën: Do të regjistrojmë kallëzim për ty dhe Lul Bashën

Nga Newsbomb

Altin Dumani dhe Sali Berisha Kreu i SPAK, Altin Dumani u ka komunikuar gazetarëve për mënyrën se si do të procedohet për &c...

6 DITE ME PARE

Vdekja e Pal Trashajt, Altin Dumani u shpreh ngushëllime familjarëve: S’na lejon ligji ta hetojmë

Nga Newsbomb

Foto montazh/ Altin Dumani dhe Pal Trashaj Kreu i SPAK, Altin Dumani, ka reaguar për herë të parë lidhur me ngjarjen e ndodhur ditë...

6 DITE ME PARE

Mundësia për t’i shpëtuar drejtësisë, Altin Dumani i prerë për Ahmetajn: Po presim ta sjellim nga Zvicra!

Nga Newsbomb

Altin Dumani dhe Arben Ahmetaj Kreu i Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Altin Dumani, ka zhvi...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese