Hapësire reklamuese

Aktualitet

Të veshur me të zeza dhe me kapele, DEL FOTO e dy autorëve që dhunuan me leva avokatin Sokol Mëngjesi

Shkruar nga Newsbomb
Të veshur me të zeza dhe me kapele, DEL FOTO e dy autorëve
Fotomontazh: Sokol Mengjesi dhe dy autoret

Personat që shihni në foto janë dy prej tre autorëve të cilët sulmuan mëngjesin e sotëm avokatin Sokol Mëngjesi në zonën e ish-Bllokut.

Siç shihet dhe në foto dy autorët të veshur me të zeza dhe me kapele në kokë shihen teksa po largohen me vrap pas sulmit të kryer ndaj avokatit Mëngjesi.

Ngjarja u regjistrua rreth orës 08:50 në zonën e ish-bllokut në Tiranë, sapo avokati kishte dalë nga kopshti  ku dhe kishte çuar djalin e tij të vogël. Si pasojë e plagëve të marra gjendja shëndetësore e avokatit është e rëndë prandaj dhe është futur në intubim ku po merr ndihmë nga aparaturat mjekësore për oksigjen.

Lidhur me këtë ngjarje deri më tani janë shoqëruar dy persona. Burime për mediat bëjnë me dije se një prej të shoqëruarve është vëllai i autorit të dyshuar për dhunën e ushtruar ndaj avokatit.

Të veshur me të zeza dhe me kapele, DEL FOTO e dy autorëve
Dy autoret teksa largohen me vrap

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese