Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Modelja e njohur i vë “flakën” rrjetit, pozon me bikini në rrugët e New Yorkut

Shkruar nga Newsbomb
Modelja e njohur i vë “flakën” rrjetit, pozon me bikini
Modelja e njohur, Emily Ratajkowski

Modelja dhe akorja e njohur amerikane, Emily Ratajkowski i ka vënë “flakën” rrjetit me postimet e fundit që ajo ka bërë në llogarinë zyrtare të saj, Instagram.

Në fotot e publikuara duket se ajo nuk ka lënë vend për imagjinatë, pasi shfaqet e veshur me bikini duke bërë xhiro në rrugët e New Yorkut.

Modelja e njohur i vë “flakën” rrjetit, pozon me bikini
 

Veshja e modeles është një reklamë për linjën e saj të fundit të bikini-ve, të cilën e ka lançuar pak kohë më parë.

Megjithatë, vëmendja që ajo ka marrë në rrjet është përtej pritshmërive.

Modelja e njohur i vë “flakën” rrjetit, pozon me bikini
 

Bukuroshja amerikane Emily, duket se është mësuar që t’ju rrëmbëjë zemrën fansave të saj, pasi ajo shpeshherë bën publikime me veshje të guximshme, të cilat nuk mund të kalojnë pa u vënë re apo komentuar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese