Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO EKSKLUZIVE/ Ky është Albert Zaja, 37 vjeçari që dyshohet se ka vrarë Shkëlzen Kastratin në Fier

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme policia ka arrestuar 37 vjeçarin Albert Zaja, i cili dyshohet se është autori i vrasjes së Shkëlzen Kastratit në Fier, ngjarje e ndodhur në 1 shkurt të ktij viti.

Ai u arrestua në fshatin Larushk të Krujës, ndërkohë që policia njoftoi se në momentin e arrestimit Zaja ka qenë i armatosur, por sapo ka parë efektivët e policisë ka tentuar ta fshehë armën dhe të largohet.

Newsbomb ka siguruar ekskluzivisht foton e Albert Zajës gjatë arrestimit të tij nga policia, i cili shihet i ulur në gjunjë dhe i prangosur.

Ky është Albert Zaja:

163440661 1210387382750092 4825459489773922340 n
Albert Zaja gjatë arrestimit nga RENEA

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img