Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Detaje të reja nga aksidenti në Tiranë, e plagosura është shtatzënë, flasin kalimtarët: Ishte në rrugën e vet, mbeti pa këmbë e shkreta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një makinë përplasi një këmbësore teksa ishte në trotuar.

30 vjeçarja e plagosur u nis me urgjencë drejt spitalit, ku ndodhte në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi ka marrë goditje të forta në të dyja këmbët.

Burime për mediat bëjnë me dije se ajo është shtatzënë, ndërkohë që qytetarët që kanë qenë të pranishëm janë shprehur se “vajza ishte në rrugën e vet dhe tani mbeti pa këmbë e shkreta”.

Drejtuesi i mjetit, 19 vjeçari J.B është shoqëruar në polici, teksa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img