Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022

TAG

conference league

VIDEO/ Ra pa ndjenja në mes të fushës, kapiteni bën heroin për shokun e skuadrës, shmanget tragjedia në Conference League

Në Hungari ndodhi mrekullia në fushën e lojës. Më 21 korrik po luhej ndeshja e vlefshme për turin e dytë të Conference League mes...

Gledis Nano bën bilancin pas Conference League: 19 policë të plagosur pas përplasjeve të dhunshme, u sekuestruan leva hekuri e sende të rrezikshme

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, foli në një konferencë për shtyp ditën e sotme, për përfundimin me sukses të finales...

Të gjitha rrugët të çojnë në Tiranë! Mediat fqinje jehonë finales: Tifozët vodhën thikat në restorantin italian, holandezë kaluan nga Mali i Zi të...

Mediat italiane janë hapur këtë të enjte me finalen e madhe të Conference League që u mbajt Tiranë. Ekipi i tyre, Roma arriti të...

Ministri Çuçi për finalen e Conference League: I treguam botës se kemi kapacitetet për të menaxhuar evente të mëdha

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka falenderuar punonjësit e Policisë për profesionalizmin e treguar gjatë mbrëmjes së djeshme, teksa u luajt finalja e Conference...

Edi Rama “sytë me zemra” për finalen: Krenar për përshtypjet fantastike që Shqipëria la në sytë e mbarë Europës

Kryeministri Edi Rama e nis ditën me një falenderim për të gjithë ata që siç thotë, i dhanë jetë eurombrëmjes së Shqipërisë, duke ju...

Asnjë incident gjatë finales, Policia e Shtetit: Morëm masa të detajuara, treguam profesionalizëm

Policia e Shtetit thotë se falë angazhimit, profesionalizmit dhe përkushtimit nga të gjitha strukturat, finalja e Conference League mes Romës dhe Feynoord shkoi pa...

Tifozët e Feyenoord dhe Romës bëhen bashkë në Tiranë, presidenti Meta: Ky mesazh uroj të përcillet sot

Presidenti Ilir Meta uron për një situatë të qetë mes dy tifozerive, asaj të Romës dhe Feyenoord-it në finalen e madhe të Conference League...

Francesco Totti shijon byrekun me groshë në Tiranë, shefat lezhjanë gatuajnë për finalistët e Conference League

Prej ditësh Tirana është nën ethet e finales së madhe të Conference League. Roma dhe Feynoord do të përballen mbrëmjen e kësaj të mërkure...

MINUTË PAS MINUTE: Finalja e Conference League në Tiranë

Mbahet sot në orën 21:00 finalja e Conference League në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.Ekipet e AS Roma dhe Feyenoord do të përballen mbrëmjen...

Ambasada Amerikane thirrje qytetarëve të vetë: Priten turma të mëdha sot në Tiranë, shmangni qendrën e qytetit dhe bëni kujdes!

Ambasada Amerikane në Tiranë, këshillon qytetarëve të vetë që të shmangin lëvizjet e panevojshme sot në kryeqytet, për shkak të turmave të mëdha të...

Lajmet e fundit