Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Meri Shehu: Kam gjetur dashurinë e jetës

Shkruar nga Newsbomb
Meri Shehu: Kam gjetur dashurinë e jetës
Astrologia Meri Shehu

Astrologia dhe ish-banorja e "Big Brother VIP", Meri Shehu ka deklaruar mbrëmjen e djeshme se ka gjetur dashurinë e jetës. Ajo ishte e ftuar në emisionin "Top Arena" dhe nuk i ka kursyer batutat me të pranishmit e tjerë.

Gjatë bisedës Meri u shpreh se ka gjetur dashurinë e jetës, por më vonë tregoi se e gjitha ishte një shaka.

Meri: Kam pasur një ditë që as unë s’do e mendoja që ishte kaq e mirë. Sot është hëna e re në gaforre. Mesa duket mua më kapi mirë.

Kosta: Kemi dhe lajm. Ta them unë lajmin?

Meri: Bëra shaka unë me Kostën. Më tha pse je kaq e gëzuar. I thashë që përfundimisht kam gjetur dashurinë e jetës time. Vetëm gallatë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese