Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Opinionist i "Big Brother" në Kosovë, Bledi Mane puth në buzë banoren e eleminuar

Shkruar nga Newsbomb
Opinionist i "Big Brother" në Kosovë, Bledi Mane puth

Mbrëmja e djeshme e "Big Brother VVIP" në Kosovë është shënjuar nga një moment kulminant, kur gazetari dhe opinionisti Bledi Mane ka puthur në buzë një nga banoret e eleminuara, aktoren e filmave për të rritur Alby Rydes.

“Ke që në tetor pa puthur një mashkull, a do puthemi bashkë?", është shprehur opinionisti dhe pas pohimit nga ana e banores, është ngritur në mes të studios duke e puthur në buzë.

Dy moderatorët dhe publiku u habitën nga veprimi, duke pritur që opinionisti dhe banorja të putheshin në faqe. Por nga një tip spontan si Bledi Mane mund t'i presësh të gjitha, dhe ashtu sikurse ndodhi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese