Hapësire reklamuese

Live Updates

Tragjedia në Shkodër, vdekja e nënës me tre fëmijët

Çfarë do të gjeni në brendësi

Ngjarja tronditëse u shënua në Shkodër që ka shokuar mbarë opinionin publik, u nëna me tre fëmijët janë vetëmbytur në lumin Buna në Shkodër dhe shkak dyshohet dhuna nga kryefamiljari. Mëngjesin e  sotëm është gjetur trupi i pajetë i 9-vjeçares, ndërsa vijojnë kërkimet në lumë për dy fëmijët e tjerë, 8 dhe 3 vjeç dhe Alma Arrazin. Policia ka arrestuar Ergys Arrazin, i cili dyshohet se ushtronte dhunë ndaj familjes gjë që i ka çuar drejt vetëvrasjes.

6 Postime
3 JAVE ME PARE

Detaje TRAGJIKE nga ngjarja në Shkodër/ 39-vjeçarja mësoi tradhtinë e bashkëshortit, shkoi dhe u hodh nga ura bashkë me 3 fëmijët

Nga Newsbomb

Alma Arrazi me femijet Detaje të tjera janë zbardhur nga ngjarja tragike e zbuluar ditën e sotme në Shkodër, ku trupi i një 9...

3 JAVE ME PARE

Në turpin e pajetë të 9-vjeçares gjenden shenja dhunë, flet motra e Alma Arrazit: 31-vjeçari i rrihte barbarisht

Nga Newsbomb

  Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja që ka tronditur mbarë opinionin publik, ku nëna me tre fëmijët janë...

3 JAVE ME PARE

Vajza 9-vjeçare u vetëvra pasi u dhunua nga Ergys Arrazi, policia vijon kërkimet për nënën dhe dhe fëmijët e tjerë

Nga Newsbomb

Ergys Arrazi - nena me femijet Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë të shënuar në Shkodër, ku nëna me tre fëmij&eum...

3 JAVE ME PARE

U arrestua për zhdukjen e gruas dhe 3 fëmijëve, kush është Ergys Arrazi! I vëllai i tij i akuzuar për vrasje

Nga Newsbomb

Ergys Arrazi Një ngjarje tragjike po aq dhe e tmerrshme ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Alma Arrazi së bashku me tre fëmijë...

3 JAVE ME PARE

Të mbytur në lumin Drin, del foto e nënës me tre fëmijët, merren në pyetje bashkëshorti dhe familjarët

Nga Newsbomb

Nena me tre femije Një ngjarje tragjikë është shënuar në Shkodër, ku dyshohet se nëna dhe tre fëmijët jan...

3 JAVE ME PARE

Tragjike në Shkodër, të zhdukur prej tre ditësh, nëna me tre fëmijët mbyten në lumë

Nga Newsbomb

Foto ilustruese Një ngjarje tragjike është shënuar në Shkodër, ku dyshohet se në lumin Drin është mbytur n&eum...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese