Hapësire reklamuese

Live Updates

Shuhet Aristir Lumezi!

Çfarë do të gjeni në brendësi

Aristir Lumezi nuk jeton më! Gazetari dhe analisti i njohur u nda nga jeta në moshën 57-vjeçare, mesditën e kësaj të mërkure, 10 korrik. Lumezi nuk arriti të mposhtë sëmundjen “përbindësh” me të cilën u diagnostikua kohët e fundit. Pavarësisht përpjekjeve të gazetarit dhe mjekëve, nuk arritën që ai të fitojë luftën, duke lënë kështu pas një boshllëk të thellë në familjen e tij si dhe një gjurmë trishtimi në botën e medias shqiptare, të cilës i kushtoi vitet e jetës.

4 Postime
4 DITE ME PARE

Kolegët e përlotur për ikjen e parakohshme të Aristir Lumezit: E di shok, na ke lënë të gjithëve pa fjalë?!

Nga Newsbomb

Aristir Lumezi Aristir Lumezi nuk jeton më! Gazetari dhe analisti i njohur u nda nga jeta në moshën 57-vjeçare, mesditën e k&eum...

4 DITE ME PARE

Ikja e parakohshme e Aristir Lumezit, reagon Unioni i Gazetarëve Shqiptarë: I paharruar do të mbetesh miku ynë i urtësishëm!

Nga Newsbomb

Aristir Lumezi Aristir Lumezi u nda nga jeta këtë të mërkurë, 10 korrik. Sëmundja e rëndë u tregua e pamëshirs...

4 DITE ME PARE

Kush ishte Aristir Lumezi, analisti dhe gazetari që u nda sot nga jeta

Nga Newsbomb

Gazetari Aristir Lumezi Gazetari Aristir Lumezi është ndarë këtë të mërkurë nga jeta. Lajmin e hidhur e kanë d...

4 DITE ME PARE

Ndërron jetë kryeredaktori i gazetës “Panorama”, Aristir Lumezi

Nga Newsbomb

Gazetari, Aristir Lumezi Një lajm i trishtë ka ardhur pasditen e kësaj të mërkure korriku. Kryeredaktori i gazetës “Pan...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese