Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Vetëm pak para spektaklit, Kiara Tito zbulon pamjet e para nga Kepi i VIP-ave

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Vetëm pak para spektaklit, Kiara Tito zbulon pamjet e para nga Kepi
Sot starton “Kepi i Vipave” dhe moderatorja Kiara Tito vetëm pak para nisjes së spektaklit na ka prezantuar me disa copëza të shkëputura nga xhirimet. Në llogarinë e saj në “Instagram”, Kiara ka publikuar një video ku shihet e shihet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë me të bardhë. “Kepi i VIP-ave, nis sonte rrugëtimin e tij të çmendur në ekranin e Top Channel. Shihemi në 21:00! Faleminderit shumë për të gjithë mbështetjen, ju kam zemra”, ka shkruar Kiara në mbishkrimin e videos që publikoi në Instagram. Theksojmë që pjesë e këtij spektakli do të jenë edhe një pjesë e ish-banorëve të BBVA 2 si: Jori Delli, Ronaldo Sharka, Keisi Medini.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese