Hapësire reklamuese

Politikë

VIDEO/ Grida Duma dhe Ervin Salianji "kapen mat" së bashku në Sarandë, shijojnë pushimet në një jaht luksoz

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Grida Duma dhe Ervin Salianji "kapen mat" së bashku

Teksa temperturat e larta kanë pushtuar Shqipërinë,  Grida Duma dhe Ervin Salianji kanë nisur pushimet.

Hashtag.al ka publikuar një video ku dyshja duket se po shijojnë një drekë  në një jaht të ankoruar në Sarandë. Në video vihet re teksa Salianji shërbehet nga një punonjëse dhe më pas drejt tij shkon Grida.

Ish-deputetja dhe deputeti i PD  janë përfolur prej kohësh për një romancë të mundshme, mirëpo asnjëherë nuk është pranuar nga asnjëri prej tyre.

Kujtojmë se pak vite më parë Grida Duma zyrtarizoi ndarjen nga bashkëshorti i saj, Ilir Shqina, me të cilin ka edhe një djalë. Ndërsa Ervin Salianji ka pasur një lidhje të gjatë me juristen Eneida Patkoin, por që përfundoi papritur.

[video width="480" height="852" mp4="https://newsbomb.al/wp-content/uploads/2023/07/363329604_3504773313103382_8589622689308550855_n.mp4"][/video]

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese