Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Nostalgji dhe stil, dhjetra makina Retro “pushtojnë” qytetin e Elbasanit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zhurma e makinave të vjetra i është rikthyer qytetit të Elbasanit. Teksa, qytetarët nostalgjikë kanë mbushur bulevardin te “Kalaja e Elbasanit”  aty ku dhe ku mjetet kanë parkuar.

Makinat, një ndërthurje e bukur e traditës, bashkëkohores dhe të vjetrës, janë vizituar nga qytetarë të shumtë që fiksuan në telefonat e tyre fotografi para këtyre makinave.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img