Hapësire reklamuese

Aktualitet

DEL VIDEO: Momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet barbarisht para derës së kopshtit

Shkruar nga Newsbomb
DEL VIDEO: Momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet barbarisht para
Pamje nga momenti kur Mengjesi eshte dhunuar

Newsbomb.al ka siguruar momentin kur avokati Sokol Mëngjesi është dhunuar barbarisht mëngjesin e kësaj të mërkure para ambienteve të kopshtit në zonën e ish-Bllokut.

Siç shihet dhe në video avokati Mëngjesi po qëndronte para hyrjes së kopshtit pasi kishte lënë djalin e tij të vogël. Në atë moment ai është sulmuar nga tre persona të cilët e kanë goditur me sende të forta në kokë.

Gazetarja Doriana Bezati mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Story” tha se dëshmitarë të kësaj ngjarje kanë qenë dhe fëmijët e kopshtit të cilët panë pellgje me gjak para ambienteve të kopshtit të tyre.

Ndërkohë më herët eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, tregoi se Sokol Mëngjesi ndodhet në gjendje kritike për jetën dhe se orët e ardhshme janë tejet të vështira. Mësohet se avokatit autorët i kanë thyer kafkën dhe ka pësuar dëmtime të mëdha në tru.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese