Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Video që po bën xhiron e rrjetit, Jori bën banjo dielli pa të brendshme

Lajme të ngjashëm

Një tjetër banore brenda shtëpisë së Big Brother Vip e cila ka tërhequr vëmendjen e publikut është modelja Jori Delli.

Karakteri, pamja dhe sjellja e modeles brenda në shtëpi komentohet gjerë e gjatë jashtë saj dhe vetëm në pak ditë ajo ka arritur që të rrëmbejë zemrat e shqiptarëve.

Së fundmi, ajo është relaksuar pranë pishinës, ku ka vendosur të marrë dhe disa rreze dielli, por modeles i ka ndodhur një incident, ajo kishte veshur një fund ku qartazi duket pa të brendshme.

Pjesë nga biseda:

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Jori: Uuaa

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Lorenci: O Jori, s’ka gjë po hë.

Jori: Dukem?

Lorenci: Komplet fare.

Jori: Po pse s’më thoni ju

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha ty përball teje.

 

Më shumë