Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

Vasil Shanto

Prezent gjatë vrasjes së Jurgen Dukës në market tek “Vasil Shanto”, arrestohet 36-vjeçari për moskallëzim krimi ( EMRI)

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Tiranë në rrugën...

Policia prangos 21 vjeçarin në “Vasil Shanto”, shpërndante kokainë dhe hashash 80 mijë lekë/doza

Një 21 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Blutë e Tiranës, pasi shpërndante kokainë dhe hashash në rrugët e kryeqytetit. I ri...

Makina përplas qytetarin në mes të Tiranës, kalimtarët i vijnë në ndihmë (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, pranë zonës “Vasil Shanto”. Burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se një mjet ka përplasur një...

Aksident i fortë te “Vasil Shanto” në Tiranë

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Dy makina janë përplasur te zona pranë shkollës “Vasil Shanto”....

E rëndë përballë “Vasil Shantos”, një grua ka 20 min pa ndjenja në mes të rrugës, kalimtarja vë duart në kokë (FOTO)

Një ngjarje e rëndë kjo që raporton Newsbomb.al. Përballë shkollës “Vasil Shanto” duke zbritur për në “Tiranë të Re”, në mes të rrugës shihet...

Aksidenti i rëndë te “Vasil Shanto”, gruaja mori përpara me makinë tre persona dhe përfundoi në lokal, arrestohet 49-vjeçarja

Mbrëmjen e djeshme një aksident i rëndë ndodhi në kryeqytet ku një mjet tip “Benz” u përplas me motorrin e parkuar anës rrugës dhe...

Aksident te “Vasil Shanto”, makina del nga rruga dhe përfundon te stacioni i urbanit, plagosen dy këmbësore (FOTO-VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të shkollës “Vasil shanto” në Tiranë.Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka...

Numëruesit te “Vasil Shanto” nuk mbajnë më, ndërpritet leximi i votave për 6 orë, 47 kuti të pahapura

Procesi i numërimit të votave në shkollën “Vasil Shanto” në Tiranë është ndërprerë pas mesantës. Mësohet se numërimi i votave të Njësisë 5 do...

Nis numërimi i votave te “Vasil Shanto” dhe “Shkolla e Kuqe”, në Tiranë

Pas disa orësh ka nisur numërimi i votave dhe në shkollën “Vasil Shanto” në Tiranë, dhe në “Shkollën e Kuqe”.Procesi i numërimit ka nisur...

Yuri Kim “kap mat” numëruesit e PD në palestrën e ‘Vasil Shantos’, i kërkon të heqin bluzat me numrin 9: Vishni të tjera ose...

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim dhe Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi kanë zhvilluar një inspektim “blic” sonte në palestrën e shkollës...

Lajmet e fundit