Hapësire reklamuese

Sporti

PAMJET MË TË MREKULLUESHME/ “Flakëron” “Signal Iduna Park”, shqiptarët mbushin plot stadiumin

Shkruar nga Newsbomb
PAMJET MË TË MREKULLUESHME/ “Flakëron” “Signal
Pamje nga stadiumi

Italia dhe Shqipëria do të përplasin “brirët” në “Signal Iduna Park” në orën 21:00, ndërkohë shqiptarët kanë mbushur shkallët e stadiumit.

Teksa na ndajnë edhe disa minuta që loja të fillojë, shqiptarët janë akomoduar në ndenjëset e tyre, duke dhuruar pamje magjike, që padyshim mbushim me lot gëzimi sytë e çdo shqiptari, kudo nëpër botë.

“Signal Iduna Park” “flakëron” nga flamujt kuqezi dhe kumbojnë këngët patriotike shqiptare.

Tifozët e kanë bërë të tyren, tani është radha e lojtarëve në fushë që të gëzojnë zemrat e miliona shqiptarëve!

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese