Hapësire reklamuese

Politikë

Festë te selia e demokratëve, mirëpresin vendimin e Gjykatës me fishekzjarre, këngë e valle

Shkruar nga Newsbomb
Festë te selia e demokratëve, mirëpresin vendimin e Gjykatës
Demokratët në festë

Në selinë e Partisë Demokratike ka nisur festa! Të buzëqeshur dhe me dy gishtat lart, kështu e kanë pritur deputetët dhe simpatizantët demokratë vendimin e Gjykatës së Apelit, e cila vendosi sot që vula e Partisë Demokratike të kalonte në duart e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Festë te selia e demokratëve, mirëpresin vendimin e Gjykatës
 

Siç shihet dhe nga pamjet e kapura nga LSA, Flamur Noka, Gazment Bardhi, Agron Gjekmarkaj, Luan Baçi, Klevis Balliu, nuk fshehin entuziazmin.

Festë te selia e demokratëve, mirëpresin vendimin e Gjykatës
Demokratet

Ndërkohë, festa ka filluar edhe në selinë blu. Mbështetës të Sali Berishës janë mbledhur në “shtëpinë e demokratëve” ku dhe kanë hedhur fishekzjarre. Ata kanë mirëpritur vendimin e Gjykatës së Apelit me këngë e valle, teksa brohorisnin dhe emrin e liderit të demokratëve, Sali Berishës.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese