Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Luizi i premton Kiarës: Do i nxjerr banorët nga shtëpia një nga një, janë pengesë që të jem me ty, pastaj do jem joti përgjithmonë

Lajme të ngjashëm

Teksa ishin duke qëndruar me njëri-tjetrin, Luizi i premtoi Kiarës që do nxjerrë banorët e tjerë jashtë një nga një.

Ai i tha se i sheh ata si një pengesë që duhet t’i kalojë për të qëndruar përgjithmonë më pas me Kiarën.

“E di si i shoh unë këta, i shoh si pengesë për të qenë me ty, kështu që do i kaloj se s’bën. Ti kaloj këta dhe pastaj jam Luizi jot përgjithmonë”, tha Luizi.

Luizi i ka thënë Kiarës se do të dalë nga shtëpia nëse ajo e humb nominimin me Oltën, por moderatorja është përpjekur ta bindë që të qëndrojë për të marrë fitoren për të dy.

Më shumë