Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

“Kujt i fishkëllen ashtu ti?!” Kiara shpërthen në të qara dhe debaton ashpër me Luizin: Nuk jam qen rruge unë… (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë përfshirë nëj një debat të ashpër mbrëmjen e djeshme me njëri-tjetrin, në dhomën e gjumit.

E prekur nga fjalët e këngëtarit , moderatorja  i tha që të ikë dhe se nuk do të përballet me të, pasi ky i fundit i ka bërtitur dhe është sjellë keq më të.

Pjesë nga debati:

Kiara: Më ka bërë mua si lolo ky! Kujt i fishkëllen ky moj, kush është ky? Ka mundësi të ikësh, nuk dua të të dëgjoj fare.

Luizi:Ku po ik? Do më dëgjosh që çke me të.

Kiara: Ik të thashë! Fare nuk dua të të shoh, më bërtet ti mua, kush je ti që më bërtet mua?

Luizi: Kush të bërtit?

Kiara: E kupton që nuk lejoj as mamin dhe as babin të  më bërtasin kështu.

Luizi: Kush të bërtiti moj?

Kiara: Hera e fundit  që më bërtet kështu, kaq po të them Luiz.

Luizi: Ku të bërtita?

Kiara: Mos më fol më me atë ton! Ik që këtu, nuk dua  të të flas fare!

Luizi: Ku të bërtita?

Kiara: Jo nata e fundit të jetë, po të jetë dita e fundit e jetës. As nuk më intereson hiç!

Luizi: Ku të bërtita? Unë flas me ty, ti i kthen përgjigje Deas.

Kiara: Kujt i fishkëllën ti ore?

Luizi: Kam 9 orë që të thërras o Kiar.

Kiara: Ik mëso të flasësh. Nuk jam qen rruge që më flet ashtu ti.

Më shumë