Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

I riu me Audi filmon veten teksa bën parakalime, makinat që vijnë përballë dalin jashtë korsive që të mos përplasen (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ja një përgjigje e pyetjes se pse ndodhin aksidentetet në vend.

Sigurisht që policia ka të metat e saj, por sa shumë shoferë të papërgjegjshëm ka në rrugët e Shqipërisë?

Video që do të shihni më poshtë e siguruar nga “Aksidente rrugore” tregon një qartë një shofer mashkull që filmon veten teksa bën parakalime të shpeshta, ndërkohë që videon e poston në rrjete sociale.

Ajo që vihet re është se makinat që vijnë përballë detyrohen të dalin jashtë korsive që të mos përplasen me të.  

Nuk dihet se sa aktuale është kjo video.

LEXO EDHE: Çfarë s’po na shohin sytë?! I riu vendos tullën te gazi dhe drejton makinën nga sedilja e pasagjerit me këmbën në kroskot (VIDEO)

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img