Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Çfarë s’po na shohin sytë?! I riu vendos tullën te gazi dhe drejton makinën nga sedilja e pasagjerit me këmbën në kroskot (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të thuash “habi” është pak. Një papërgjegjshmëri e madhe e të rinjve që kanë në duar një palë çelësa makine dhe bëjnë “humor” nëpër rrugë.

Nuk rrezikojnë vetëm jetën e tyre, por edhe të qytetarëve të tjerë në rrugë.

Video që do të shihni më poshtë është tipike një video që postohet në rrjete sociale për t’u bërë “i famshëm”, por harron që mund të marrë në qafë veten e të tjerët.

Ai ka vendosur një tullë te gazi i makinës dhe e drejton nga sedilja e pasagjerit.

Nuk dihet se sa aktuale është kjo video.

LEXO EDHE: I riu me Audi filmon veten teksa bën parakalime, makinat që vijnë përballë dalin jashtë korsive që të mos përplasen (VIDEO)

Më shumë

spot_img
spot_img