Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Çfarë do të bënit nëse fiken kamerat? Kiara: Dashuri me Luizin! Habit Olta: Unë do t’u shikoja juve (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Çfarë do të bënit nëse fiken kamerat? Kiara: Dashuri
Dy banoret e “Big Brother Vip” Olta Gixhari dhe Kiara Tito kanë biseduar mbrëmë në suitë. Teksa realizonin një lojë me pyetje, ato u pyetën se çfarë do të bënin nëse brenda shtëpisë do të fikeshin kamerat për 60 minuta. Ishte aktorja Gixhari që habiti me përgjigjen duke thënë: ” do të shikoja Kiarën dhe Luizin si bënin dashuri” Pjesë nga biseda: Olta: Vetëm fikini dhe keni për ta parë. Kiara: Dashuri me Luizin. Olta: Unë do shikoja Kiarën dhe Luizin si bënin dashuri, ju betohem. Kiara: Nuk quhet! Olta: Nuk bëhet fjalë fare

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese