Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Çfarë do të bënit nëse fiken kamerat? Kiara: Dashuri me Luizin! Habit Olta: Unë do t’u shikoja juve (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Dy banoret e “Big Brother Vip” Olta Gixhari dhe Kiara Tito kanë biseduar mbrëmë në suitë.

Teksa realizonin një lojë me pyetje, ato u pyetën se çfarë do të bënin nëse brenda shtëpisë do të fikeshin kamerat për 60 minuta. Ishte aktorja Gixhari që habiti me përgjigjen duke thënë: ” do të shikoja Kiarën dhe Luizin si bënin dashuri”

Pjesë nga biseda:

Olta: Vetëm fikini dhe keni për ta parë.

Kiara: Dashuri me Luizin.

Olta: Unë do shikoja Kiarën dhe Luizin si bënin dashuri, ju betohem.

Kiara: Nuk quhet!

Olta: Nuk bëhet fjalë fare

Më shumë