Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zhduket pa lënë gjurmë 25-vjeçari në Tiranë, Policia ngre ALARMIN: E kanë marrë peng!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 25-vjeçar është denoncuar i zhdukur prej tri ditësh në Tiranë. I riu Ilir Naim Daka me origjinë nga Dibra ka humbur kontaktet me familjen dhe bashkëjetusen e tij 3 ditë më parë.

Ka qenë i vëllai, i cili ka bërë denoncom për zhdukjen e tij, ku tregon se kontakti i fundit që ai ka patur me të dashurën e tij është në datën 17 maj, ku e kishin lënë që do të takoheshin, pasi të mbaronte punën nga Sheshi “Willson”, në drejtim të Rrugës së Elbasanit.

Familjarët dyshojnë se djali i tyre mund të jetë marrë peng, ndërkohë që edhe policia ka pohuar një gjë të tillë, duke thënë se i riu mund të jetë marrë peng.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img