Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Nga Miss Shqipëria në Gjykatën e Elbasanit, kur gjyqtarja Enkeleda Kapedani sfilonte në moshën 18 vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjyqtarja e Elbasanit, e cila ditën e sotme u bë e famshme për videot që publikonte në Tik Tok, në vitin 2003 ka marrë pjesë në spektaklin “Miss Shqipëria”.

Në atë kohë ajo ishte 18 vjeçe, vinte nga qyteti i Lushnjes dhe shprehej se merrte pjesë në spektakël për të hedhur një hap drejt së ardhmes.

Kujtojmë se Inspektoriati i Lartë i Drejtësisë ka urdhëruar që të nisë hetimi disiplinor për gjyqtaren.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img