Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U ofendua nga NEWSBOMB për foton me syze dielli, por gjyqtarja “bombë” e Elbasanit nuk ndalet me VIDEO PROVOKUESE në Tik Tok (S*ksi dhe gjithë forma)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk bëhet fjalë për ndonjë modele! Personi që shikoni në foton e mësipërme është Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, ndër njerëzit me të ndjekur në rrjetin social “Tik Tok”.

Videot e shpërndara prej saj janë bërë virale, për mënyrën luksoze të jetesës. Me veshje ekstravagante, firma të shtrenjta si Gucci e Prada, makinë BMW, kryegjyqtarja e Elbasanit ka arritur të marrë më shumë vëmendje se modelet dhe vajzat e showbizit shqiptar.

Por sikur të mos mjaftonte kjo, gjyqtarja Enkeleda Kapedani shfaqet dhe në vendin e saj të punës, në zyrat e Gjykatës së Elbasanit duke bërë paradë me veshjet e saj. Është pikërisht kjo gjyqtare që ka hedhur në gjyq NEWSBOMB.AL, duke pretenduar se ne i kemi zbuluar fotot dhe tashmë e njihte gjithë pallati se cila ishte.

“Deri para publikimit të fotos, unë isha person i panjohur në ambientin ku jetoj pasi askush nuk dinte se kush isha unë dhe çfarë pune bëja, Falë publikimit të fotos time private të vjedhur në profilin tim, tashmë më njeh i gjithë pallati, madje e gjithë lagjia”, thuhet ndër të tjera në padinë e gjyqtares, që ne do ua risjellim sërish.

Mos u çudisni!

Gjyqtarja që mban rekord për lirimin e të fortëve [para kohe nga burgu, një prej të cilëve i forti i bandës së Gaxhait Viktor Ymeri, kërkon dëmshpërblim në Gjykatë nga Neësbomb se i ka zbuluar foto dhe e ka bërë “të njohur në lagje”, ndërkohë që me zë dhe figurë ajo është hit në “Tik Tok”.

Pavarësisht gjithçkaje, kryetarja e Gjykatës së Elbasanit, gjen kohën të argëtohet në “TikTok”. Madje në njërën prej shumë videove të publikuara prej saj dëgjohet në sfond një këngë me tekst: “Jam mafia, mafia, mafia”.

Burimet bëjnë me dije se Inspektori i Lartë i Drejtësisë do të mblidhet sot për të diskutuar për për kryegjyqtaren e Elbasanit Enkeleda Kapedani.

Shikoni videot që publikon në Tik Tok gjyqtarja Enkeleda Kapedani:LEXO EDHE: Gjyqtarja bjonde me syze të errëta që liroi të fortin e bandës së Gaxhait, padit NEWSBOMB: Askush nuk dinte se kush isha dhe çfarë pune bëja, tani më njeh i gjithë pallati

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img