Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

TRONDITËSE / Vëllai vret vëllanë dhe kunatën te “Myslym Shyri”, konflikti për pronësinë e agjencisë turistike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një krim i rëndë, i dyfishtë, ka ndodhur pak minuta më parë në një biznes te rruga “Myslym Shyri” në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe kunatën pranë rrugës “Islam Alla” midis “Rrugës së Kavajës” dhe “Myslym Shyrit”.

Mësohet se viktima është djalë i ri me emrin Albanm pronar i një biznesi agjenci turistike.

Konflikti besohet se ka ndodhur për shkak të mosmarrëveshjes për pronën, ndërsa autori është larguar nga vendngjarja.

Forca të shumta policie dhe ambulanca kanë mbërritur tashmë në vendin e ngjarjes. Qytetarët dhe banorët e zonës kanë mbetur të tronditur nga kjo ngjarje e rëndë.

Vijon…

Më shumë
spot_img
spot_img