Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

Tragjedia me dy të vdekur në Klos, vjen reagimi i parë nga PD: Situata katastrofale e kriminalitetit e mundi shtetin  

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, ka reaguar për krimine rëndë të ndodhur mesditën e sotme në Klos, ku mbetën të vrarë babë e bir pas një sherri mes dy fiseve.

Në një postim në rrjetet sociale, Çollaku i cili është edhe deputeti i zonës, thotë se “situata katastrofale e sigurisë dhe kriminaliteti i çdo niveli ia ka dalë të mundë shtetin”.

 “Ndihem thellesisht i tronditur nga ngjarja kriminale sot ne Klos.

Ne pritje te me shume detajeve sqaruese per aktin, fakt eshte se situata e katastrofale e sigurise dhe kriminaliteti i cdo niveli ia ka dale te munde shtetin.

Pasojat e ketij degradimi te shtetit te sigurise publike jane qytetaret,mjerisht ne kete rast te nje qyteti te paqte e puntor si Klosi”, shkruan Çollaku.

Lexo edhe: Thellohet tragjedia në Klos, pas 17-vjeçarit ndërron jetë dhe babai në spital

Më shumë


spot_img
spot_img