Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

Të shtëna me armë në Klos, një viktimë dhe disa të plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë janë raportuar pak momente më parë në Klos.

Bëhet me dije se nga të shtënat me armë ka humbur jetën një person si dhe kanë mbetur të plagosur dy të tjerë. Mësohet se viktima është një 17-vjeçar.

Mësohet se adoleshenti ka qenë duke ecur ne trotuar, kur një person ka qëlluar me armë drejt një grupi adoleshnetësh.

Nuk dihet nëse 17-vjeçari ka qenë shënjestër e autorëve, apo se në çfarë rrethanash ka ndodhur kjo ngjarje.

Vijon…

Më shumë


spot_img
spot_img