Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eduard selami

Kundërshtar dhe kritik i BASHËS, Eduard SELAMI bën ‘kthesën’ e papritur

Ish-deputeti dhe ish-kryetari i PD-së në vitet 1995-1997 Eduard Selami është parë sot në selinë blu. Ai është takuar me kreun...

Sot e martuar me Eduart Selamin, por ja si dukej Ilva Tare në mbrëmjen e maturës

Gazetarja Ilva Tare është shumë aktive në rrjetet sociale. jo herë pas here publikon foto nga jeta e përditshme dhe jo...

Çfarë e tërhoqi tek Eduard Selami? Rrëfehet Ilva Tare: Nuk e dija që kishte dy emra

Gazetarja Ilva Tare dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike Eduart Selami janë një çift i kompletuar. Ata tashmë janë prindër të dy...

Eduard Selami ka ditëlindjen, Ilva Tare zgjedh mënyrën më të bukur për ta uruar (FOTO)

Gazetarja Ilva Tare është e martuar prej kohësh me ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami. Ata kanë dy fëmijë, një vajzë...

Tension në Kuvendin e PD-së, Selami SULMON Bashën: Statuti më i keq, mos fishkëlleni, e di që nuk më do

Është tensionuar situata në Kuvendin Kombëtar që po mban Partia Demokratike në Pallatin e Kongreseve. Ish-kryetari i partisë Demokratike Eduard Selami,...

“Intrigë të madhe ka kjo Shqipëri e vogël…”

Këtë diçiturë i vendos Jamarbër Malltezi kësaj fotografie të publikuar në Facebook-un e tij. Në foto duket kryeministri EdI Rama teksa...

Shpërthen Eduard Selami: Këta bëhen bashkë për punët e këqija, korrupsioni dhe droga ishin aty. Duhet të jepnin llogari për shkeljet e rënda

Ish-kandidati për kryetar i Partisë Demokratike, Eduard Selami lëshon akuza të forta në drejtim të politikanëve të lartë shqiptarë. Selami, gjatë...

Rikthehet Eduard Selami, akuza të forta Bashës për hipokrizi: As ti nuk mbetesh pas

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Eduard Selami ka reaguar për fjalimin e mbajtur nga kryetari aktual i PD Lulzim Basha në seancën përkujtimore të 70-vjetorit...

Përçahen kritikët e Bashës, kush janë 4 ish-funksionarët e rëndësishëm të PD që mungojnë te platforma për ringritjen e partisë

Një pjesë e madhe e kritikëve të lidershipit të Lulzim Bashës në PD ditën e sotme paraqitën një platformë për ringritjen e Partisë Demokratike....

Habit Olti Curri: Ilva Tare bëhet baba

Ilva Tare ka sjellë në jetë sot djalin e saj, Thomas. Lajmi u bë publik fillimisht nga newsbomb.al bashkë me detajet e...

Lajmet e fundit