Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Sot vetëm me drogë dhe s*ks bëhesh milioner”, Roza Lati tregon arsyen pse i publikoi fotot provokuese që “ndezën” rrjetin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë Roza Lati shkaktoi jo pak zhurmë në rrjetet sociale me setin e fundit fotografik.

“Do të bëhesha bilionere nëse do të shisja kasetën time të seksit”, ishte titulli i fotove provokuese dhe kaq mjaftoi që qindra ndjekës kuriozë nuk nguruan të linin komentin e tyre. Në disa pamje Roza shihet e veshur me të brendshme seksi e në disa të tjera që pritet të publikohen këtë të dielë me rastin e 33-vjetorit të saj, ajo do të shfaqet nudo.

E në lidhje me gjithë këtë set bombastik Roza tha se kishte ardhur koha që ajo të lancohej me sensualitetin femëror dhe me luksin.

 “Kishte ardhur koha që unë të lancohesha pak me sensualitetin tim femëror dhe me luksin. Kishte ardhur koha, sepse projektet e mia kanë qenë të gjitha shumë të forta dhe më duhej një projekt që unë të isha sensuale dhe mbi të gjitha të shihej edhe luksi, sepse kjo gjë tërheq, kjo është jeta ime, që e bëj si të dua. Bëj jetë luksoze me sa mundësi kemi, se e mira nuk ka fund kurrë. Ideja e projektit është e imja.”, tha Roza.

Në lidhje me titullin moderatorja shtoi se nuk ka asnjë kasetë seksi pasi dhe ajo vetë nuk i ka qejf, teksa, shtoi se në epokën që jetojmë “vetëm me drogë edhe me seks bëhesh milioner”.

“Nuk ka një kasetë seksi dhe nuk ka për të patur kurrë dhe nuk i kam qejf këto gjëra. Nuk pajtohem. Dhe fotot janë shumë të bukura dhe shumë klas. Jam vetëm me të brendshme në të gjitha fotot. Tema erdhi nga teksti i një kënge dhe mirë paskam bërë, sepse ka bërë goxha bum. Në epokën që jetojmë ne, vetëm me drogë dhe me seks bëhesh milioner”, tha ajo.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img