Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Shqiptarja plagos me thikë bashkatdhetaren në Selanik, dyshonte se e tradhtonte me burrin e saj (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 27 vjeç nga Shqipëria është plagosur me thikë në Selanik, nga një bashkatdhetare e saj po nga Shqipëria, pasi kjo e fundit dyshonte se e tradhtonte me burrin. 25 vjeçarja e ka ndjekur nga pas në rrugë dhe e ka qëlluar me në bark dhe shpatull.

Sipas portalit grek GrTimes.gr, gruaja, e cila dyshohet se ka pranuar aktin e saj pas arrestimit nga një patrullë policie, ka shkuar sot me pranga në Prokurori dhe do të ndiqet penalisht për aktin e saj. Shqiptarja tjetër po trajtohet në spitalin “Papageorgiou” dhe është jashtë rrezikut për jetën.

27 vjeçarja ka ikur për ndihmë në shtëpinë e motrës së saj, e cila ndodhet në një rrugë anësore, ndërsa autorja, nënë e dy fëmijëve të mitur, është pikasur në vendngjarje nga efektivët e policisë , të cilëve u ka rrëfyer aktin e saj.

Ngjarja ka ndodhur pak pas orës 19:00 të së mërkurës, në rrugën Ralli, në zonën e Pylaia në Selanik, teksa e plagosura me origjinë nga Shqipëria po shkonte drejt shtëpisë së saj.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img