Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Kërcimi provokues i ish-banores së Big Borther Vip, hipën mbi makinë dhe “çmend” me të pasmet tifozët në Gjermani

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Kërcimi provokues i ish-banores së Big Borther Vip, hipën
Xhuli ne Dortmund

Shqiptarët dinë si të dhurojnë spektakël dhe këtë e kanë vërtetuar më së miri këtë të shtunë në rrugët e Dortmundit. Mijëra zemra kuqezi, kanë treguar se “S’ka më mirë se me qenë shqiptar”.

Në ambientet jashtë stadiumit “Signal Iduna Park”, u pa edhe ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura. Në një video të publikuar nga vetë ajo në “Instagram”, ajo shihet teksa ka hipur në një makinë dhe kërcen me flamurin kuqezi.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve në “Instagram” dhe të gjithë tifozëve shqiptarë në Dortmund është trupi seksi i Xhulit.

“Krenare që jam shqiptare. Gjithmon jemi 1 nje gjuh, nje komb, nje Flamur,” shkruan Xhuli në postimin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Juliana Nura (@iamjuliananura)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese