Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ilir Meta dhe Bes Kallaku shohin ndeshjen bashkë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ilir Meta dhe Bes Kallaku shohin ndeshjen bashkë
Bes Kallaku dhe Ilir Meta

Ndryshe nga shumë personazhe të njohur të cilët kanë udhëtuar drejt Dortmundit për të ndjekur nga afër djemtë kuqezinj, Ilir Meta dhe Bes Kallaku kanë vendosur që të shohin ndeshjen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Si Besi po ashtu dhe Meta kanë postuar në rrjetet e tyre sociale foto ku shfaqen duke u uruar fitoren “djemve tanë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ilir Meta (@ilirmeta.faqjazyrtare)

Ndërkohë, theksojmë se deri më tani ndeshja Itali-Shqipëri është dy me 1. Ishte Nedim Bajrami ai i cili “tundi” rrjetën e italianëve në 23 sekondat e para të lojës.

Mirëpo, lumturia e shqiptarëve nuk zgjati për shumë pasi në minutën e 11 Bastoni barazoi. Ndërkohë, në minutën e 16 Barella përmbysi rezultatin, 2-1 për Italinë.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese