Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Publikohet foto e 20 vjeçarit që qëlloi policin, i lidhur me duart mbrapa dhe i plagosur i dorëzohet mjekëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7fb7712327a56e2c4944fd8c88cdf45b

Newsbomb.al publikon foton e 20 vjeçarit Aldi Lleshajt, i cili qëlloi me plumb në kokë në Laç policin Nikolin Gjergji.

Lleshaj është fotografuar gjithashtu me duart e lidhura mbrapa dhe i shtrirë në barrelën ku i është dorëzuar mjekëve, për shkak se ka mbetur i plagosur gjatë aksionit të RENEA-s.

20 vjeçari plagosi policin pas grabitjes së një automjeti mëngjesin e sotëm.

Lexo edhe: Polici qëllohet me plumb në kokë, Tahiri me urgjencë në spital, RENEA ndërhyn dhe pasi rrethon autorin e plagos

15666287_10155507365768765_1549593273_n.jpg

Untitled-1.jpg

[iframe frameborder=”0″ width=”560″ height=”315″ src=”//www.dailymotion.com/embed/video/x560jyn” allowfullscreen ]
Arrestimi i autorit qe plagosi policin by newsbomb-al

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img