Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Po ndodh në qendër të Tiranës, një person kërcënon se do të hidhet nga skelat para Muzeut Kombëtar (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person kërcënon se do të hidhet nga lartësia e skelave që janë vendosur në qendër të Tiranës, në zonën e Muzeut Historik Kombëtar.

Ngjarja është duke ndodhur dhe detaje të tjera nuk bëhen me dije. Identiteti i personit dhe rrethanat që e kanë shtyrë atë drejt ndërmarrjes së aktit të rëndë, nuk dihen ende.

Në vendngjarje ka shkuar dhe Policia dhe po negociohet me personin në fjalë. Dëshimtarë nga vendngjarja thonë se burri që kërcënon me vetëvrasje ka kërkuar që të punësohet.

Screenshot 9 6
Admir Jahelzei, personi qe tentoi te vetehidhej nga sseklat e Muzeut, Tirane

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img