Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Ngjarje shokuese në Gjirokastër, burri 72 vjeçar djeg gruan me benzinë (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 72 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia e Gjirokastrës pasi ka djegur bvashkëshorten e tij me benzinë. Në pranga ka rënë shtetasi Panajot Janaqi dhe akuzohet për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.

Referuar njoftimit të Policisë, bëhet me dije se 72 vjeçari për motive të dobëta, ka djegur me benzinë bashkëshorten e tij, e cila ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër, jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokirorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjitrokastër pë Veprime të mëtejshme.

“Specialistët e Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirikastër arrestuan në flagrancë shtetasin P. J., 72 vjeç, banues në fshatin Këllëz, Gjirokastër, pasi ky shtetas për motive të dobëta ka djegur me lëndë djegëse(benzinë) bashkëshorten e tij, e cila ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër, jashtë rrezikut për jetën”, njofton Policia.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img