Hapësire reklamuese

Live Updates

E PLOTË/ Pasuria e sekuestruar 50 milionë euro dhe biznesmenët e përfshirë

Çfarë do të gjeni në brendësi

Prokuroria e Tiranës ka sekuestruar rreth 50 milionë euro pasuri. Në listën e pasurive të sekuestruara renditen: 14 shoqëri tregtare, dyqane, apartamente dhe vila luksoze.

5 Postime
3 JAVE ME PARE

Sekuestrimi i pasuri me verë 50 mln euro, kush janë 7 personat që pastronin paratë e drogës

Nga Newsbomb

  Prokuroria e Tiranës ka sekuestruar rreth 50 milionë euro pasuri. Në listën e pasurive të sekuestruara renditen: 14 shoq&eu...

3 JAVE ME PARE

Ndihmon boksierët "të shkëlqejnë", Kristian Boçi mohon akuzat: Kam ndarë edhe kafshatën e fundit me atë që s’ka

Nga Newsbomb

Biznesmeni i njohur Kristian Boçi Biznesmeni i njohur Kristian Boçi ka reaguar lidhur me aksionin e Prokurorisë së Tiranës, e...

3 JAVE ME PARE

Nga Egjipti, në Miami dhe Bali, si Kristian dhe Drilona Boçi shpenzonin paratë e përfituara nga krimi (AKUZA)

Nga Newsbomb

  Kristian Boçi dhe Drilona Boçi Prokuroria e Tiranës ka sekuestruar rreth 50 milionë euro pasuri. Në listën e pas...

3 JAVE ME PARE

Partnerë në jetë dhe në krim, kush është biznesmeni Kristian Boçi që pastronte paratë përmes gruas

Nga Newsbomb

Drilona dhe Kristian Boçi Prokuroria e Tiranës futi në “grackë” biznesmenin e njohur Kristian Boçi, bashkësho...

3 JAVE ME PARE

Vila, troje dhe makina luksoze/ Prokuroria sekuestron 50 milionë euro pasuri në Tiranë

Nga Newsbomb

Prokuroria e Tiranës Prokuroria e Tiranës ka sekuestuar rreth 50 milionë euro pasuri në kryeqytet. Konkretisht bëhet fjalë p&...

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese