Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO: Efektivët e Policisë marrin “krah e këmbë” burrin në Këlcyrë, qëlloi me armë në mes të qytetit dhe terrorizoi kalimtarët (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Seit Alikollari, është arrestuar nga Policia e Këlcyrës pasi mbrëmjen e djeshme ka dalë me armë në mes të qytetit dhe ka qëlluar me në ajër. Menjëherë kalimtarët kanë njoftuar efektivët e Komisariatit të zonës.

Në këto kushte, Alikollari vazhdonte të qëllonte në ajër duke terrorizuar banorët dhe kalimtarët e rastit. Falë reagimit të menjëherëshëm të Policisë, ky shtetas është neutralizuar dhe është shoqëruar në ambientet e Komisariatit për t’u marrë në pyetje.

Screenshot 7 2

Deri tani nuk ka informacion zyrtar nga Policia për shoqërimin e Seit Alikollarit; nëse kemi të bëjmë me një person me probleme, apo cilat kanë qenë shkaqet që e kanë shtyrë atë drejt këtij veprimi.

Screenshot 5 5

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img