Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E zuri korenti dhe ra nga shtylla, ndërron jetë elektriçisti Gëzim Çabej në Gjirokastër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjajre e rëndë ka ndodhur sot në Gjirokastër.

Elektriçisti Gëzim Çabej ishte ngjitur duke punuar në shtyllën e tensionit dhe ra në kontakt me rrymën elektrike. Si pasojë ai është rrëzuar nga shtylla.

Ngjarja e sotme ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen Gërhot. Ai pasi u rrëzua nga shtylla u transportua me urgjencë drejt Tiranës, por nuk mundi të mbijetojë.

Në katër muajt e fundit, Çabej është elektriçisti i katërt në Gjirokastër që humb jetën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img