Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

E mbështetur pranë shkëmbit, Ledina Çelo ekspozon të pasmet dhe zbulon “padashje” tatuazhin (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është duke shijuar ditët e nxehta në bregdetin shqiptar.

Ajo jeton në Gjermani prej vitesh së bashku me familjen e saj, ndërsa ka zgjedhur Shqipërinë si destinacion për të kaluar pushimet.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar foto nga përditshmëria, pasi u bë kohë që nuk e shohim me projekte të reja muzikore.

Së fundmi Ledina Çelo ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shfaqet me bikini pranë shkëmbinjve në bregdet, ndërsa i bien në sy format trupore tejet seksi.

Në njërën nga fotot ajo ka ekspozuar të pasmet, ku ka zbuluar “padashje” edhe tatuazhin në të pasme, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

215242529 203313205131366 8069579933386836128 n
201758063 842880543009850 6577315833693961190 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img